parallax background
Musisz zrozumieć, że nic nie jest ważniejsze niż to jak czujesz się TERAZ - to co czujesz to energia życia. Przebudzenie to każde teraz kiedy jesteś świadomy energii życia i samoświadomie zarządzasz swoim samopoczuciem. Jaka jest w tej chwili energia w Tobie, jaki jest Twój stan, jak się teraz czujesz, jak nazwiesz swoje samopoczucie w tej chwili? To Twój stan energetyczny? Czy samoświadomie wybierasz samopoczucie?

Wibracje dobrego samopoczucia to klucz do wolnej energii życia!!!

Ludzie kiedy są chorzy mówią, że jak wyzdrowieją to zaczną cieszyć się życiem. Nic bardziej mylnego, w ten sposób możesz nie doczekać zdrowia. Przywróć radość życia, rozbudź energię witalną i rób to co kochasz, a dzięki temu zaczniesz odzyskiwać zdrowie. Zacznij teraz doceniać wartość życia, zakochaj się w życiu. Życie jest cudem dlatego ciesz się z samego faktu, że żyjesz. Doceniaj małe rzeczy, gesty, wyrażaj wdzięczność i rozwijaj swoją twórczą ekspresję czymkolwiek chcesz dzielić się ze światem albo robić tylko dla siebie. Dobre samopoczucie to podstawa na której budujesz swój dobrostan i dobrobyt - dlatego tak ważne jest aby podnosić energię życia w każdym momencie.


Rób to co kochasz i kochaj to co robisz aby dobre samopoczucie wciąż trwało i podnosiło Twoją energię życia. Kiedy świadomie rozruszasz ten proces energetyczny przekonasz się, że działa on jak perpetum mobile nieograniczonej energii życia. Wszystko jest energią, a energia płynie tam gdzie jest ruch - wibracja. Energia w wyczuwalnej gęstości to Twoje emocje i uczucia, które powstają w wyniku myśli i interpretacji. Bardziej gęsta energia to wszystko to co widzisz wokół siebie. Są także subtelne przejawy energii takie jak dźwięki - które słyszysz, kolory - które widzisz, smaki i zapachy - które czujesz. Na subtelnym niewidzialnym poziomie istnieje nieskończony zakres pola energii zawierającej geometryczną matrycę informacji.

W każdym momencie wysyłasz informacje energetyczne i odbierasz dlatego Twoja świadomość jest tak ważna, bo masz wolną wolę aby wysyłać i odbierać to co wybierasz.


Zarezerwuj sobie miejsce TERAZ!

Jak będziemy pracować w czasie warsztatu Energia Życia?

 • Będziemy pracować ze świadomością ciała z zastosowaniem wibracji naturalnych instrumentów, własnego głosu, oddechu, naturalnego ruchu ciała, medytacji, wyobraźni, relaksacji i pisania intuicyjnego. Odnowisz harmonię energetyczną i pamięć komórką aby przywrócić naturalny przepływ energii oraz odblokować napięcia i uwolnić kreatywność.
 • Będziemy eksplorować samoświadomość myśli, przekonań, interpretacji, emocji, uczuć, ciała, zachowań. Świadomość ciała i jego subtelnych odczuć czyli wibracji wymaga uważności i chwil spokoju przeznaczonych na świadomy oddech, relaks, rozluźnienie, medytację, naturalny i swobodny ruch ciała rozprowadzający energię w ciele.
 • Naturalne wibracje oczyszczają i harmonizują na poziomie komórkowym wspierając szybkie i łatwe uwolnienie z pamięci komórkowej blokad emocjonalnych i myślowych. Uwolnione ciało i myśli to nowa jakość życia i wzrost kreatywności i twórczego potencjału. Ten twórczy potencjał to pomysły na nowe skuteczne reakcje i zachowania dające nowe rezultaty, dobre relacje i nowe oczekiwane sytuacje.
 • Podnosząc wibracje zaczniesz rozwijać zmysły na coraz subtelniejsze doznania zmysłowe i odczuwanie energii w ciele. Nauczysz się świadomie koncentrować intencje, a to naturalnie będzie oczyszczać i podnosić Twoją energię życia i przyciągać to co współgra z energią Twojego serca.
 • Będziemy eksplorować wiele metod pracy z wewnętrzną wibracją energii tak aby móc potem w codziennym życiu z łatwością do nich powracać i stosować najefektywniejsze z nich. Wypróbujesz na sobie wiele możliwości i sam wybierzesz co jest teraz najlepsze dla Ciebie aby w każdym momencie zarządzać swoją energią życiową i rozbudzać radość życia oraz spokój serca niezależnie od zewnętrznych sztormów życiowych.

Czego doświadczysz podczas warsztatu Energia Życia?

Uświadomisz sobie i nauczysz się w jaki sposób samemu podnosić energię życia:

 • WIBRACJĄ WŁASNEGO GŁOSUUwolnij swój głos, a uwolnisz duszę! Jesteśmy doskonałym instrumentem stworzonym przez naturę, wibracje naszego głosu uzdrawiają nie tylko nas, ale i świat wokół. W naszej cywilizacji zapomnieliśmy śpiewać, a ogromna moc tych wibracji była znana w każdej cywilizacji. Intonowanie OM i samogłosek jako sposób na powrót ENERGII, kondycji emocjonalno-psychicznej i dobrego zdrowia oraz wprowadzaniu harmonii i świadomości ciała wewnętrznego.
 • WIBRACJAMI INSTRUMENTÓW NATURALNYCH Uwolnij wyobraźnię! To dostęp do darmowej wolnej energii, bo wibracje wytwarzają czystą energię, która wnika w nasze ciało, na poziomie kwantowym dostrajamy się do harmonii dobrostanu zdrowia. To szybki sposób na uwalnianie blokad emocjonalno-myślowych tzw. myślokształtów inicjujących odczucia i emocje.
 • NATURALNYM RUCHEM CIAŁA I ROZLUŹNIANIEM Uwolnij ciało! Wszelkie sposoby na rozluźnianie i energetyzowanie ciała. Ciało uwielbia się poruszać, odpowiednia aktywność fizyczna pobudza energię uśpioną w ciele i zwiększa jej przepływ jednocześnie dotleniając cały organizm i rozprowadzając energię równomiernie w całym ciele. Przyjemność wysiłku fizycznego jest najlepszym wyznacznikiem zapewniającym nam wzrost wibracji życia.
 • MEDYTACJĄ WYCISZAJĄCĄ UMYSŁ I WPROWADZAJĄCĄ W ŚWIADOMOŚĆ ISTNIENIA Uwolnij myśli! Cudowny stan uspokojenia myśli, wprowadzenie równowagi i spokoju w ześrodkowanym stanie świadomości. Rozpuszczanie i uwalnianie myśli poprzez medytację – Czy ta myśl jest moja? Kto mówi w mojej głowie?
 • ŚWIADOMYM ODDECHEM USPAKAJAJĄCO – HARMONIZUJĄCYM ORAZ ENERGETYZUJĄCYM ODDECH OGNIA – Uwolnij emocje i uczucia! Oddech to podstawa życia, ale przez stres i szybkość życia oddychamy bardzo płytko i nasz organizm ma minimalną dawkę tlenu. Klimatyzowane pomieszczenia niestety pozbawione są życiodajnych biofotonów i brakuje nam świeżego powietrza od którego zależy nasze samopoczucie i zdrowie.
 • MOCĄ ŚMIECHU I DZIECIĘCEJ RADOŚCI ŻYCIA – Uwolnij radość życia! Naucz się śmiać przede wszystkim z siebie, pozwól sobie na błędy, bo to dzięki nim uczysz się czegoś nowego. Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko i przypomnij sobie jak to fajnie jest być dzieckiem zaciekawionym świata.
 • ENERGIĄ WODY – Uwolnij przepływ!  Nawodnienie organizmu nie tylko oczyszcza nas wewnętrznie, ale zwiększa przepływ energetyczny ponieważ woda jest cudownym przekaźnikiem energii. Picie letniej wody o odpowiedniej temperaturze oraz dodawanie odpowiednich przypraw energetyzujących i soli. Życiodajne prysznice naprzemienne ciepłe – zimne oraz kąpiele z solą i chlorkiem magnezu rozluźniające ciało i kojące zmysły.
 • SŁUCHANIEM MUZYKI Uwolnij kreatywność! Każdy chyba zna ten dobroczynny wpływ muzyki której słuchamy, do której się poruszamy, która porusza nasze emocje i uczucia oraz wycisza umysł. My także zachęcamy do nucenia i śpiewania na głos i w myślach.
 • AUTOMASAŻEM ENERGETYCZNYM ORAZ OPUKIWANIE PUNKTÓW MOCYUwolnij energię! Różne rodzaje masażu oraz zastosowanie naturalnych olejów energetycznych.
  • MASAŻ GŁOWY
  • MASAŻ TWARZY
  • MASAŻ USZU
  • MASAŻ STÓP
  • MASAŻ DŁONI
 • ENERGETYZOWANIEM MERIDIANÓW tzw. CUDOWNYCH ORAZ SPLOTU CELTYCKIEGO
 • POSTAWĄ CIAŁA I POZYCJAMI ZWIĘKSZAJĄCYMI PRZEPŁYW ENERGETYCZNY
 • ENERGIĄ WODY, OGNIA, KRYSZTAŁAMI, ZAPACHAMI, KOLORAMI, KADZIDŁAMI, DRZEWAMI, KWIATAMI, ZIOŁAMI, DESZCZEM, WIATREM, PALENIEM ŚWIEC.

Korzyści z uczestnictwa w warsztacie Energia Życia?

Podnoszenie energii życia to odzyskiwanie radości życia i wewnętrznego autorytetu. To świadome skupianie energii uczuć i myśli na wybranych intencjach.

Wysoka energia wewnętrzna to naturalne samouzdrawianie i moc wolnej woli w kreowaniu własnego spełnionego życia. Jest siłą, która rozbudza wszechogarniające uczucie własnej wartości z samego faktu wartości życia. Jesteś doskonały taki jaki jesteś ponieważ jesteś życiem. Nie jesteś swoimi myślami i emocjami ani opiniami swoimi czy innych ludzi o Tobie. Zacznij tylko samoświadomie wybierać myśli i uczucia, bo one kształtują Twoje życie i kreują świat wokół Ciebie.

Obserwuj przekonania, które wspierasz i interpretacje jakimi kierujesz się w życiu. Zdecyduj, które przekonania i interpretacje służą Twojemu życiu, a reszcie podziękuj za lekcję i zmieniaj według własnej woli serca. Jedyne nad czym warto się skupiać i rozwijać to samoświadomość i wolna wola samostanowienia o sobie – to ogromna moc wyboru skupienia świadomości i odczuwania wewnętrznego. Podnosząc wibracje zaczniesz rozwijać zmysły na coraz subtelniejsze energie skoncentrowanych intencji, a to naturalnie będzie podnosić Twoją energię życia i przyciągać to co współgra z energią Twojego serca.

Co ze sobą zabrać na warsztat Energia Życia?

Zabierz luźne, lekkie i wygodne ubranie, karimatę, koc, poduszkę, butelkę wody niegazowanej i swój ulubiony notes.

Jaki jest czas trwania warsztatu Energia Życia?

Warsztat trwa 6 godzin. Od godziny 12:00 do 18:00.

Kto prowadzi warsztat Energia Życia?

Prowadzą Asia i Alek.

Jaki jest koszt uczestnictwa w warsztacie Energia Życia?

Donacja wynosi 149 zł lub więcej na ile poczułeś, że możesz i chcesz nas wspomóc.

Więcej o Energii Życia

2016-06-11 13-44-43, fot Ibiza Studio, 0705Osoby samoświadome o wysokiej energetyce „świecą”… naprawdę bije od nich jasna, czysta energia, odczuwalna jako ogólne szczęście i radość niezależnie od okoliczności zewnętrznych. Dla kontrastu osoby o niskich wibracjach emitują przytłaczającą, przygnębiającą i męczącą otoczenie ciężką energię. Tego nie da się ukryć, jeśli nawet nie mamy tego świadomości to czujemy z kim lubimy przebywać i kto ma na nas jaki wpływ. Tego stanu wysokiej energetyki nie da się udawać, to jest wyczuwalna zmysłami aura jaką emanujesz, a która tworzy się w przestrzeni wewnętrznej spójnych myśli i uczuć.

Jeśli trudno Ci ocenić jaką energią emanujesz spójrz dookoła i zauważ sytuacje jakie przyciągasz, jakich przyciągasz do siebie ludzi i jaką relację z nimi tworzysz. Twoja przestrzeń serca emituje energię Twoich świadomych i nieświadomych przekonań dlatego wszystko co pojawia się i co przyciągasz wokół siebie nie jest przypadkowe. Najtrudniej jest zauważyć u siebie niekorzystne programy nieświadomości dlatego ludzie wokół Ciebie pojawiają się jak lustra ukazując Ci twoje wnętrze – to czego nie akceptujesz i to co kochasz. Wszystko to możesz samoświadomie przekształcać zmieniając interpretację wydarzeń i reakcję na na te zdarzenia, a im wyższą masz wewnętrzną energię tym jest to łatwiejsze.

Mistycy i fizycy kwantowi zgadzają się już od dawna, że jesteśmy energią, wibracją, duchem, światłem o różnej częstotliwości natomiast nam trudno w to uwierzyć, bo widzimy tylko materię. Energię zaczynasz dostrzegać kiedy doświadczasz  w ciele wibracji, kiedy czujesz i świadomie wydobywasz i prowadzisz w ciele głos, kiedy dźwięki instrumentów grają w Tobie i uwalniają pełnię Twojego potencjału, kiedy świadomy ciała poruszasz nim naturalnie i czujesz coraz pełniej życie krążące w każdej jego komórce. Samoświadomość budzi zmysły na postrzeganie coraz subtelniejszych energii w Tobie i wszędzie wokół 🙂 wtedy też dostrzegasz połączenie ze wszystkim poprzez energię myśli i uczuć.

Praca z energią wewnętrzną to otwieranie serca na akceptację i miłość bezwarunkową wszelkiego życia i jest to transformacja prowadząca do podnoszenia jakości naszego życia, ogólnego dobrostanu i zdrowia. Każdy strach, lęk, zmartwienie, ocenianie, porównywanie, nadmierne analizowanie powodują natychmiastowy spadek energii życiowej. Chodzi o to abyśmy otaczali się wszystkim tym co podnosi naszą energię wewnętrzną czyli robili to co kochamy i wykonywali te czynności z uczuciem miłości, żyjąc w pełnej harmonii ze sobą i ze światem wokół.

Wszystko jest energią, Ty jesteś energią, jesteś częścią, a zarazem całością, kiedy połączysz się z naturalnym nurtem życia. Każda komórka składa się z atomów i idąc głębiej z coraz mniejszych cząstek – kwantów, fotonów itd. Nasz układ słoneczny to większa komórka ;), która składa się na zbiór komórek tworzących naszą galaktykę i tak dalej – Jak na dole, tak na górze – niby proste, a tak trudno dostrzec to w codziennym życiu.

Wszystko jest energią, jest wibracją o określonych częstotliwościach wirowych światła, wytwarzających dźwięki zarówno te widzialne i słyszalne jak i te subtelne wyczuwane wewnętrznie jako emocje i uczucia oraz te których nie czujemy i nie słyszymy, a które mają na nas ogromny wpływ.

Natłok myśli o przeszłości czy przyszłości zawsze obniża nasze wibracje ponieważ umysł zużywa dużo energii na sam akt myślenia. Jedynie miłe wspomnienia są wyjątkiem ponieważ przywołanie ich w myślach i powrót uczuć, które nam wtedy towarzyszyły podnosi naszą energię. Jednak to wymaga świadomości gdyż człowiek ma tendencję do zamartwiania się. A kiedy się martwimy to robimy się coraz bardziej martwi, powstają w nas spięcia blokujące ruch, a im mniej się poruszamy tym mniej w nas energii życia.

Niebo albo piekło to nie miejsce do którego dążysz lecz tu i teraz tworzysz je poprzez stan swojej świadomości. Łatwo możesz w każdym momencie sprawdzić stan wewnętrzny uświadamiając sobie czy energia życiowa wewnątrz rośnie czy spada dlatego łatwo wyczujesz czy podnosisz wibrację czy też pozwalasz aby opadała.

KLUCZEM PODNOSZENIA ENERGII ŻYCIA JEST DBANIE O DOBRE SAMOPOCZUCIE TERAZ !!!


Musisz zrozumieć, że nic nie jest ważniejsze niż to jak czujesz się TERAZ - to co czujesz to energia życia. Przebudzenie to każde teraz kiedy jesteś świadomy energii życia i samoświadomie zarządzasz swoim samopoczuciem. Jaka jest w tej chwili energia w Tobie, jaki jest Twój stan, jak się teraz czujesz, jak nazwiesz swoje samopoczucie w tej chwili? To Twój stan energetyczny? Czy samoświadomie wybierasz samopoczucie?

Wibracje dobrego samopoczucia to klucz do wolnej energii życia!!!

Ludzie kiedy są chorzy mówią, że jak wyzdrowieją to zaczną cieszyć się życiem. Nic bardziej mylnego, w ten sposób możesz nie doczekać zdrowia. Najpierw masz czuć radość życia, a dzięki temu zdrowiejesz. Zacznij świadomie czuć się teraz szczęśliwy z samego faktu, że żyjesz. Dobre samopoczucie to podstawa na której budujesz swój dobrostan i dobrobyt - dlatego tak ważne jest aby podnosić energię życia w każdym momencie.


Rób to co kochasz i kochaj to co robisz aby dobre samopoczucie wciąż trwało i podnosiło Twoją energię życia. Kiedy świadomie rozruszasz ten proces energetyczny przekonasz się, że działa on jak perpetum mobile nieograniczonej energii życia. Wszystko jest energią, a energia płynie tam gdzie jest ruch - wibracja. Energia w wyczuwalnej gęstości to Twoje emocje i uczucia, które powstają w wyniku myśli i interpretacji. Bardziej gęsta energia to wszystko to co widzisz wokół siebie. Są także subtelne przejawy energii takie jak dźwięki - które słyszysz, kolory - które widzisz, smaki i zapachy - które czujesz. Na subtelnym niewidzialnym poziomie istnieje nieskończony zakres pola energii zawierającej geometryczną matrycę informacji.

W każdym momencie wysyłasz informacje energetyczne i odbierasz dlatego Twoja świadomość jest tak ważna, bo masz wolną wolę aby wysyłać i odbierać to co wybierasz.


Zarezerwuj sobie miejsce TERAZ!

Jak będziemy pracować w czasie warsztatu Energia Życia?

 • Będziemy pracować ze świadomością ciała z zastosowaniem wibracji naturalnych instrumentów, własnego głosu, oddechu, naturalnego ruchu ciała, medytacji, wyobraźni, relaksacji i pisania intuicyjnego. Odnowisz harmonię energetyczną i pamięć komórką aby przywrócić naturalny przepływ energii oraz odblokować napięcia i uwolnić kreatywność.
 • Będziemy eksplorować samoświadomość myśli, przekonań, interpretacji, emocji, uczuć, ciała, zachowań. Świadomość ciała i jego subtelnych odczuć czyli wibracji wymaga uważności i chwil spokoju przeznaczonych na świadomy oddech, relaks, rozluźnienie, medytację, naturalny i swobodny ruch ciała rozprowadzający energię w ciele.
 • Naturalne wibracje oczyszczają i harmonizują na poziomie komórkowym wspierając szybkie i łatwe uwolnienie z pamięci komórkowej blokad emocjonalnych i myślowych. Uwolnione ciało i myśli to nowa jakość życia i wzrost kreatywności i twórczego potencjału. Ten twórczy potencjał to pomysły na nowe skuteczne reakcje i zachowania dające nowe rezultaty, dobre relacje i nowe oczekiwane sytuacje.
 • Podnosząc wibracje zaczniesz rozwijać zmysły na coraz subtelniejsze doznania zmysłowe i odczuwanie energii w ciele. Nauczysz się świadomie koncentrować intencje, a to naturalnie będzie oczyszczać i podnosić Twoją energię życia i przyciągać to co współgra z energią Twojego serca.
 • Będziemy eksplorować wiele metod pracy z wewnętrzną wibracją energii tak aby móc potem w codziennym życiu z łatwością do nich powracać i stosować najefektywniejsze z nich. Wypróbujesz na sobie wiele możliwości i sam wybierzesz co jest teraz najlepsze dla Ciebie aby w każdym momencie zarządzać swoją energią życiową i rozbudzać radość życia oraz spokój serca niezależnie od zewnętrznych sztormów życiowych.

Czego doświadczysz podczas warsztatu Energia Życia?

Uświadomisz sobie i nauczysz się w jaki sposób samemu podnosić energię życia:

 • WIBRACJĄ WŁASNEGO GŁOSUUwolnij swój głos, a uwolnisz duszę! Jesteśmy doskonałym instrumentem stworzonym przez naturę, wibracje naszego głosu uzdrawiają nie tylko nas, ale i świat wokół. W naszej cywilizacji zapomnieliśmy śpiewać, a ogromna moc tych wibracji była znana w każdej cywilizacji. Intonowanie OM i samogłosek jako sposób na powrót ENERGII, kondycji emocjonalno-psychicznej i dobrego zdrowia oraz wprowadzaniu harmonii i świadomości ciała wewnętrznego.
 • WIBRACJAMI INSTRUMENTÓW NATURALNYCH Uwolnij wyobraźnię! To dostęp do darmowej wolnej energii, bo wibracje wytwarzają czystą energię, która wnika w nasze ciało, na poziomie kwantowym dostrajamy się do harmonii dobrostanu zdrowia. To szybki sposób na uwalnianie blokad emocjonalno-myślowych tzw. myślokształtów inicjujących odczucia i emocje.
 • NATURALNYM RUCHEM CIAŁA I ROZLUŹNIANIEM Uwolnij ciało! Wszelkie sposoby na rozluźnianie i energetyzowanie ciała. Ciało uwielbia się poruszać, odpowiednia aktywność fizyczna pobudza energię uśpioną w ciele i zwiększa jej przepływ jednocześnie dotleniając cały organizm i rozprowadzając energię równomiernie w całym ciele. Przyjemność wysiłku fizycznego jest najlepszym wyznacznikiem zapewniającym nam wzrost wibracji życia.
 • MEDYTACJĄ WYCISZAJĄCĄ UMYSŁ I WPROWADZAJĄCĄ W ŚWIADOMOŚĆ ISTNIENIA Uwolnij myśli! Cudowny stan uspokojenia myśli, wprowadzenie równowagi i spokoju w ześrodkowanym stanie świadomości. Rozpuszczanie i uwalnianie myśli poprzez medytację – Czy ta myśl jest moja? Kto mówi w mojej głowie?
 • ŚWIADOMYM ODDECHEM USPAKAJAJĄCO – HARMONIZUJĄCYM ORAZ ENERGETYZUJĄCYM ODDECH OGNIA – Uwolnij emocje i uczucia! Oddech to podstawa życia, ale przez stres i szybkość życia oddychamy bardzo płytko i nasz organizm ma minimalną dawkę tlenu. Klimatyzowane pomieszczenia niestety pozbawione są życiodajnych biofotonów i brakuje nam świeżego powietrza od którego zależy nasze samopoczucie i zdrowie.
 • MOCĄ ŚMIECHU I DZIECIĘCEJ RADOŚCI ŻYCIA – Uwolnij radość życia! Naucz się śmiać przede wszystkim z siebie, pozwól sobie na błędy, bo to dzięki nim uczysz się czegoś nowego. Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko i przypomnij sobie jak to fajnie jest być dzieckiem zaciekawionym świata.
 • ENERGIĄ WODY – Uwolnij przepływ!  Nawodnienie organizmu nie tylko oczyszcza nas wewnętrznie, ale zwiększa przepływ energetyczny ponieważ woda jest cudownym przekaźnikiem energii. Picie letniej wody o odpowiedniej temperaturze oraz dodawanie odpowiednich przypraw energetyzujących i soli. Życiodajne prysznice naprzemienne ciepłe – zimne oraz kąpiele z solą i chlorkiem magnezu rozluźniające ciało i kojące zmysły.
 • SŁUCHANIEM MUZYKI Uwolnij kreatywność! Każdy chyba zna ten dobroczynny wpływ muzyki której słuchamy, do której się poruszamy, która porusza nasze emocje i uczucia oraz wycisza umysł. My także zachęcamy do nucenia i śpiewania na głos i w myślach.
 • AUTOMASAŻEM ENERGETYCZNYM ORAZ OPUKIWANIE PUNKTÓW MOCYUwolnij energię! Różne rodzaje masażu oraz zastosowanie naturalnych olejów energetycznych.
  • MASAŻ GŁOWY
  • MASAŻ TWARZY
  • MASAŻ USZU
  • MASAŻ STÓP
  • MASAŻ DŁONI
 • ENERGETYZOWANIEM MERIDIANÓW tzw. CUDOWNYCH ORAZ SPLOTU CELTYCKIEGO
 • POSTAWĄ CIAŁA I POZYCJAMI ZWIĘKSZAJĄCYMI PRZEPŁYW ENERGETYCZNY
 • ENERGIĄ WODY, OGNIA, KRYSZTAŁAMI, ZAPACHAMI, KOLORAMI, KADZIDŁAMI, DRZEWAMI, KWIATAMI, ZIOŁAMI, DESZCZEM, WIATREM, PALENIEM ŚWIEC.

Korzyści z uczestnictwa w warsztacie Energia Życia?

Podnoszenie energii życia to odzyskiwanie radości życia i wewnętrznego autorytetu. To świadome skupianie energii uczuć i myśli na wybranych intencjach.

Wysoka energia wewnętrzna to naturalne samouzdrawianie i moc wolnej woli w kreowaniu własnego spełnionego życia. Jest siłą, która rozbudza wszechogarniające uczucie własnej wartości z samego faktu wartości życia. Jesteś doskonały taki jaki jesteś ponieważ jesteś życiem. Nie jesteś swoimi myślami i emocjami ani opiniami swoimi czy innych ludzi o Tobie. Zacznij tylko samoświadomie wybierać myśli i uczucia, bo one kształtują Twoje życie i kreują świat wokół Ciebie.

Obserwuj przekonania, które wspierasz i interpretacje jakimi kierujesz się w życiu. Zdecyduj, które przekonania i interpretacje służą Twojemu życiu, a reszcie podziękuj za lekcję i zmieniaj według własnej woli serca. Jedyne nad czym warto się skupiać i rozwijać to samoświadomość i wolna wola samostanowienia o sobie – to ogromna moc wyboru skupienia świadomości i odczuwania wewnętrznego. Podnosząc wibracje zaczniesz rozwijać zmysły na coraz subtelniejsze energie skoncentrowanych intencji, a to naturalnie będzie podnosić Twoją energię życia i przyciągać to co współgra z energią Twojego serca.

Co ze sobą zabrać na warsztat Energia Życia?

Zabierz luźne, lekkie i wygodne ubranie, karimatę, koc, poduszkę, butelkę wody niegazowanej i swój ulubiony notes.

Jaki jest czas trwania warsztatu Energia Życia?

Warsztat trwa 6 godzin. Od godziny 12:00 do 18:00.

Kto prowadzi warsztat Energia Życia?

Prowadzą Asia i Alek.

Jaki jest koszt uczestnictwa w warsztacie Energia Życia?

Donacja wynosi 149 zł lub więcej na ile poczułeś, że możesz i chcesz nas wspomóc.

Więcej o Energii Życia

2016-06-11 13-44-43, fot Ibiza Studio, 0705Osoby samoświadome o wysokiej energetyce „świecą”… naprawdę bije od nich jasna, czysta energia, odczuwalna jako ogólne szczęście i radość niezależnie od okoliczności zewnętrznych. Dla kontrastu osoby o niskich wibracjach emitują przytłaczającą, przygnębiającą i męczącą otoczenie ciężką energię. Tego nie da się ukryć, jeśli nawet nie mamy tego świadomości to czujemy z kim lubimy przebywać i kto ma na nas jaki wpływ. Tego stanu wysokiej energetyki nie da się udawać, to jest wyczuwalna zmysłami aura jaką emanujesz, a która tworzy się w przestrzeni wewnętrznej spójnych myśli i uczuć.

Jeśli trudno Ci ocenić jaką energią emanujesz spójrz dookoła i zauważ sytuacje jakie przyciągasz, jakich przyciągasz do siebie ludzi i jaką relację z nimi tworzysz. Twoja przestrzeń serca emituje energię Twoich świadomych i nieświadomych przekonań dlatego wszystko co pojawia się i co przyciągasz wokół siebie nie jest przypadkowe. Najtrudniej jest zauważyć u siebie niekorzystne programy nieświadomości dlatego ludzie wokół Ciebie pojawiają się jak lustra ukazując Ci twoje wnętrze – to czego nie akceptujesz i to co kochasz. Wszystko to możesz samoświadomie przekształcać zmieniając interpretację wydarzeń i reakcję na na te zdarzenia, a im wyższą masz wewnętrzną energię tym jest to łatwiejsze.

Mistycy i fizycy kwantowi zgadzają się już od dawna, że jesteśmy energią, wibracją, duchem, światłem o różnej częstotliwości natomiast nam trudno w to uwierzyć, bo widzimy tylko materię. Energię zaczynasz dostrzegać kiedy doświadczasz  w ciele wibracji, kiedy czujesz i świadomie wydobywasz i prowadzisz w ciele głos, kiedy dźwięki instrumentów grają w Tobie i uwalniają pełnię Twojego potencjału, kiedy świadomy ciała poruszasz nim naturalnie i czujesz coraz pełniej życie krążące w każdej jego komórce. Samoświadomość budzi zmysły na postrzeganie coraz subtelniejszych energii w Tobie i wszędzie wokół 🙂 wtedy też dostrzegasz połączenie ze wszystkim poprzez energię myśli i uczuć.

Praca z energią wewnętrzną to otwieranie serca na akceptację i miłość bezwarunkową wszelkiego życia i jest to transformacja prowadząca do podnoszenia jakości naszego życia, ogólnego dobrostanu i zdrowia. Każdy strach, lęk, zmartwienie, ocenianie, porównywanie, nadmierne analizowanie powodują natychmiastowy spadek energii życiowej. Chodzi o to abyśmy otaczali się wszystkim tym co podnosi naszą energię wewnętrzną czyli robili to co kochamy i wykonywali te czynności z uczuciem miłości, żyjąc w pełnej harmonii ze sobą i ze światem wokół.

Wszystko jest energią, Ty jesteś energią, jesteś częścią, a zarazem całością, kiedy połączysz się z naturalnym nurtem życia. Każda komórka składa się z atomów i idąc głębiej z coraz mniejszych cząstek – kwantów, fotonów itd. Nasz układ słoneczny to większa komórka ;), która składa się na zbiór komórek tworzących naszą galaktykę i tak dalej – Jak na dole, tak na górze – niby proste, a tak trudno dostrzec to w codziennym życiu.

Wszystko jest energią, jest wibracją o określonych częstotliwościach wirowych światła, wytwarzających dźwięki zarówno te widzialne i słyszalne jak i te subtelne wyczuwane wewnętrznie jako emocje i uczucia oraz te których nie czujemy i nie słyszymy, a które mają na nas ogromny wpływ.

Natłok myśli o przeszłości czy przyszłości zawsze obniża nasze wibracje ponieważ umysł zużywa dużo energii na sam akt myślenia. Jedynie miłe wspomnienia są wyjątkiem ponieważ przywołanie ich w myślach i powrót uczuć, które nam wtedy towarzyszyły podnosi naszą energię. Jednak to wymaga świadomości gdyż człowiek ma tendencję do zamartwiania się. A kiedy się martwimy to robimy się coraz bardziej martwi, powstają w nas spięcia blokujące ruch, a im mniej się poruszamy tym mniej w nas energii życia.

Niebo albo piekło to nie miejsce do którego dążysz lecz tu i teraz tworzysz je poprzez stan swojej świadomości. Łatwo możesz w każdym momencie sprawdzić stan wewnętrzny uświadamiając sobie czy energia życiowa wewnątrz rośnie czy spada dlatego łatwo wyczujesz czy podnosisz wibrację czy też pozwalasz aby opadała.

KLUCZEM PODNOSZENIA ENERGII ŻYCIA JEST DBANIE O DOBRE SAMOPOCZUCIE TERAZ !!!


„Jeśli chcesz znać tajemnicę wszechświata myśl w kategoriach Energii, Wibracji, Częstotliwości”

- Nicola Tesla

Podniesiemy wibracje aby zamanifestować w pełni naszą twórczość i realizować życiowe pasje. Dotrzemy do prawdziwego potencjału i mocy która jest w każdym z nas i tylko czeka na uwolnienie. Być może stoisz przed nowymi drzwiami w swym życiu i tylko potrzebujesz klucza by je otworzyć.

Zapraszamy serdecznie na warsztat przepełniony energią i samorozwojem, wykorzystujący pracę z ciałem, głosem i harmonizującą mocą muzyki wibracyjnej.

Instrumenty naturalne na których zagramy:

 • Gongi tybetańskie
  Fen & Tam Tam

 • Gongi chińskie
  Fen & Tam Tam

 • Gong brazylijski Fen

 • Shruti Box

 • Czakralny zestaw dźwiękowych Mis Kryształowych

 • Śpiewająca Piramida Kryształowa

 • Czakralny zestaw dźwiękowych Mis tybetańskich

 • Didgeridoo

 • Bębny oceaniczne

 • Bębny szamańskie

 • Bębny djembe & conga

 • Bębny burzowe

 • Grzechotki

 • Kije deszczowe

 • Tank Drum Zenko Harmony

 • Steel Tongue Drum

 • Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły

 • Dzwoneczki Chimes z brązu

 • Czakralny zestaw dzwonków Energy Chime

 • Rury dźwiękowe

 • Kalimba basowa Marimbula

 • Kalimba Twin

 • Kalimba B11 Melody

 • Kalimba Sansula Deluxe

 • Tingsze

 • Kamertony anielskie

 • Kamertony C&G

 • Czakralny zestaw Kamertonów

 

Ceny i opcje rezerwacji biletów


Energia Życia

<span class="regular">199zł</span> 149

 • Cena promocyjna obowiązuje do 24h przed wydarzeniem
 • 1 osoba
 • Cena obejmuje:
 • Uczestnictwo w Warsztacie Energia Życia
 • Uczestnictwo w godzinnym Koncercie Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej
 • Miejsce:
 • Warszawa

Zarezerwuj swoje miejsce już Teraz!

Skorzystaj z naszych promocji! Zapoznaj się z opcjami zenowymi i wybierz najlepszą opcje dla siebie!

Informacje organizacyjne

Co zabrać ze sobą?

Zabierz ze sobą wygodną matę, poduszkę, śpiwór lub ciepły koc, notes oraz wodę do picia :)

Jaki jest koszt uczestnictwa?

Donacja za warsztat wynosi 149 złotych.
ZAREZERWUJ MIEJSCE

Kto prowadzi?

Prowadzą Asia i Alek.

 • Ela Jaworska, 11 września 2016
  Rozluźnienie, ukojenie, otulenie, zanurzenie. Zestrojenie ze swoją własną wibracją. Oczyszczenie, uwolnienie, puszczenie. Ożywienie, pobudzenie, odrodzenie. Energia życia.. energia miłości, wdzięczności, zaufania. To nie są tylko słowa, które przychodzą po warsztacie, to odczucia z ciała, serca i umysłu. Ciało jak motyl, serce otwarte, umysł czysty. DZIĘKUJĘ za doświadczenie i za to, że tworzycie tę przestrzeń <3
  Ela Jaworska, 11 września 2016
 • Aga Płatek, 6 grudnia 2016
  Piękny, głęboki warsztat przy dźwiękach gongów, wibracjach mis kryształowych, intonowaniu i tańcu… wprowadzający w stan wyciszenia umysł i ciało. Jeśli pragniesz zrobić sobie „przerwę od życia”, codziennego zabiegania, poczuć obecność swojego ciała, połączyć się ze swoim oddechem i sercem to miejsce dla Ciebie. Wspaniałe doznanie, kierujące świadomość głęboko do serca, pozwalające poczuć się swobodnie ze sobą, swoimi pragnieniami, połączyć z rikpą, urzeczywistnić pragnienie spokoju i szczęścia. Dziękuję za cudowna podroż i polecam z całego serca! :)
  Aga Płatek, 6 grudnia 2016

Najbliższy Warsztat ENERGIA ŻYCIA - Zakochaj się w życiu!

 

Termin:

Sobota 26 stycznia 2019 - 14:00-19:00

Do spotkania z Wibracja Miłości pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio:

Formularz kontaktowy
lub za pośrednictwem Facebook'a

Zarezerwuj sobie miejsce TERAZ!

Termin i miejsce następnych warsztatów

GRAFIK!
Zapraszamy!