O nas

parallax background
 

O nas


Zespół Wibracja Miłości

Jesteśmy tacy jak Ty :) Wciąż się zmieniamy, doświadczamy i udoskonalamy.


Jesteśmy w ciągłym ruchu przemiany. I to właśnie jest piękne, bo wciąż się rozwijamy i poszerzamy przestrzeń świadomości. Każdy nasz warsztat i ceremonia są inne i ciągle prowadzą nas dalej i dalej w piękne nieznane dotąd przestrzenie świadomości.Życie nauczyło nas, że jeśli sam się nie zmieniasz to życie robi to za ciebie, bo życie jest w ciągłym ruchu czy tego chcesz czy nie :)


Nic nie jest stałe i to jest w życiu najpiękniejsze. Dopóki walczyliśmy ze zmianą, ona walczyła z nami. Kiedy obserwowaliśmy zmianę zrozumieliśmy, że to my jesteśmy tą zmianą i że walczymy sami ze sobą :)


Kiedy przyjęliśmy zmianę jako naturalny proces życia weszliśmy w przestrzeń intuicyjnego wyboru. W harmonii ze światem wciąż poznajemy kolejne cudowne zakamarki wszechświata - zakamarki świadomości. Jesteśmy częścią ewolucji świadomości i kiedy wibracją miłości wchodzimy w tę przestrzeń stajemy się Kreatorami i Twórcami w harmonii z życiem. Tworzymy własny świat w połączeniu z energią harmonii wszechświata.


Zapraszamy do wspólnej podróży we wszystkich wymiarach naszego istnienia.

Dlaczego Wibracja Miłości

Wibracja Miłości powstała w odpowiedzi na ciągłe wołania serca o coś więcej.

Lata pracy z rozwojem własnym i wspieraniem rozwoju innych nauczyły nas, że pomagając sobie pomagamy innym i pomagając innym pomagamy sobie.

Spotkanie dwojga ludzi to ich wspólny rozwój, nauka dawania i brania, słuchania i mówienia, poznawania nowych możliwości, sposobów, pomysłów, inspiracji i wyboru sercem własnej drogi.

Autorska Metoda Rozwoju Dance & Sounds Medicine

Praca poprzez ruch, taniec, śpiew, muzykę, medytację, oddech i wzmacnianie procesów poprzez naturalne wibracje doprowadziła nas do stworzenia autorskiej metody rozwoju Dance&Sound Medicine. Wibracje i ruch jest naturalną medycyną stosowaną przez najstarsze cywilizacje i dodatkowo ma potwierdzenie w odkryciach fizyki kwantowej. Otacza nas pole energetyczno – informacyjne, boska geometria tworzenia życia inaczej zwana duchem stworzenia, energią stwórczą, harmonią wszechświata, bogiem, świadomością, istnieniem, siłą życia, wibracją miłości itd. Nazewnictwo jest bardzo różne lecz to co kryje się pod nazwą nie jest możliwe do opisana i tylko poprzez doświadczenie siebie wchodzimy w tę przestrzeń przebudzenia duszy i połączenia z duchem wszechświata. Połączenie umysłu i serca jest przebudzeniem potencjału gdzie wizja umysłu w połączeniu z uczuciem miłości w sercu staje się jednym i manifestuje w materialnej rzeczywistości. To proces kreacji i droga do naturalnej radości życia w stawaniu się świadomym stwórcą własnego doświadczenia.


Główne założenia metody to przede wszystkim rozwój poprzez głębokie doświadczanie siebie:

 • Rozwój oparty na wewnętrznym autorytecie, czyli intuicyjna zmiana i wybory własne

 • Wewnętrzna pełna odpowiedzialność za własne życie i zdrowie czyli spójność myśli, uczuć, słów i działań

 • Ja wybieram, ja decyduję – świadomość wolnej woli

 • Wsłuchiwanie się w siebie, w prawdziwe pragnienia i potrzeby płynące z serca

 • Wchodzenie w przestrzeń własnych marzeń, wizji i rozwijanie wyobraźni

 • Wczuwanie się w ciało i poszerzanie świadomości siebie w połączeniu ze wszystkim

 • Rozbudzanie świadomości uczuć oraz utrzymywanie równowagi i harmonii Wibracji Miłości w każdym doświadczeniu, w każdym Tu i Teraz

 • Równoważenie energii męskiej i żeńskiej aby przebudzić i pokochać wewnętrzne dziecko

 • Wychodzenie z zaprogramowanego umysłu w świadomość gdzie wszystko jest możliwe

 • Praca z wibracjami i ruchem to świadoma praca z własnymi energiami i doprowadzenie do równowagi i harmonii wszelkich biegunów i dualizmów

 • Rozbijanie iluzji zaprogramowanego umysłu na drodze do rozbudzenia nieograniczonego potencjału, mocy twórczej i radości życia

Poznaj nasz zespół

Wibracja Miłości Team

Wibracja Miłości powstała aby tworzyć inspirujące, autorskie warsztaty rozwoju człowieka oparte o trzy główne filary pracy z duszą, ciałem i umysłem.

Opierając się na tych trzech filarach eksplorujemy i dzielimy się w jaki sposób osiągać równowagę w życiu, budować zaufanie do siebie samego, tworzyć solidny filar wewnętrznego autorytetu. Każdego dnia budujemy swój wewnętrzny wymarzony świat, który przy połączeniu z własną Wibracją Miłości zaczyna manifestować się w świecie zewnętrznym tym materialnym.


Asia Orłowska

Certyfikowany Coach Erickson College International i Terapeuta Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej. Twórca Muzyki Wibracyjnej.


Kiedy uzdrowisz swój głos, uwolnisz swoją duszę. Kiedy dusza jest wolna z radości tańczy i robi to co kocha.

Alek Sabuda

Certyfikowany Coach Erickson College International, Trener Rozwoju Osobistego, Mówca Motywacyjny, Muzykoterapeuta, Twórca koncertów Muzyki Wibracyjnej


Każdy z nas musi znaleźć swój własny, wewnętrzny kompas, który będzie wskazywał mu kierunek na oceanie życia.

Igor kozłowski

Muzyk

+48 (0) 793 909 996


No matter what happens in life: just keep going, keep playing, keep dancing, keep singing, keep breathing..