Do wyprawy pozostało:

Zapraszamy Cię na wyprawę życia,
do korzeni rdzennych Peruwiańczyków!

Mówi się, że jeśli masz być w Peru to w ten czy inny sposób znajdziesz się tam. Może nadszedł już twój czas i czujesz, że wzywa Cię natura, magia cywilizacji, która zachowała pamięć przodków i rdzenne rytuały szamańskie. Być może poszukujesz siebie i na tej drodze pojawia się zew przodków, ich siła i moc zapomniana w hałasie i chaosie współczesnej cywilizacji.

My czujemy bardzo mocno wołanie o połączenie starego z nowym, przodków z kolejnymi pokoleniami, z nami z naszymi dziećmi i tymi którzy pójdą dalej. Czujemy silną potrzebę połączenia się z matką ziemią i ojcem niebem, ze wszechświatem. Pragniemy oczyszczenia starego z tego co już niepotrzebne i przyjęcia dziedzictwa wiedzy i naszej mocy aby tworzyć nowy świat, nowego człowieka, nowy wszechświat.

Wszystkie diety i ceremonie są niezwykle ważnym doświadczeniem, jednak celebracja ich z rdzenną starszyzną plemienną to coś wyjątkowego. To jak serdeczny uścisk dłoni Pachamamy, pełnej dźwięków, kolorów i mądrości przodków.

To żywa manifestacja prastarej tradycji wzruszająca swoim szczerbatym uśmiechem, prawdziwością i naturalnym pięknem.
2 tyg.

podróż w głąb siebie z pracą ze świętymi roślinami wśród plemienia Shipibo w Amazonii oraz programem w magicznych Andach

7 dni

oczyszczania w Dżungli zawierającego Retreat z Ayahuascą zgodnie z opisem w nowym ośrodku w Pucallpie.

7dni

w Andach, min. strefy archeologiczne, ceremonie z kaktusem, ceremonia Pachamamy, ceremonia Cochamamy

>12h

warsztatów rozwojowych z ciałem, medytacją, wibracjami, dźwiękiem i oddechem

Wibracja Miłości to potężna siła – siła życia, miłość życia w którym każda wibracja jest konieczna do równowagi.

W trakcie tej podróży oprócz jedynych w swoim rodzaju rdzennych ceremonii uzdrawiających wprowadzimy nasze sposoby uzdrawiania siebie poprzez własny głos i ruch ciała z muzyką natury i instrumentów naturalnych. Zaśpiewasz i zatańczysz z wiatrem, z ogniem, z deszczem, ze słońcem, z księżycem, z gorącem i z zimnem, z odgłosami owadów, ptaków, zwierząt i połączysz się w pełni z naturą. Połączysz się z tętniącym wokół życiem aby poczuć jak tętni w Twoim sercu. Nowe życie czeka na nowego Ciebie.

parallax background

1 Tydzień


Tydzień w wiosce plemienia Shipibo-ConiboPlemię Shipibo u którego będziemy gościć znajduje się w regionie Ucayali/Pucallpa. To społeczność uznawana w Amazonii Peruwiańskiej, jako mistrzowie Ayahuasca.

Mimo braku pieniędzy ich życie wypełniają wartości nieporównywalnie bardziej cenne. Tą wartością jest życie pełne harmonii z naturą, życie pełne świadomości, wręcz totalność bytu. Warto również podkreślić, że szamani Shipibo należą do największych mistrzów i mało kto zna florę i faunę lepiej niż oni. Mimo nieustającej presji ekonomicznej potrafią bronić tą bezcenną wiedzę.

Posiadają wiedzę i nierozerwalne, ponadmaterialne połączenie z tym co najcenniejsze.Dowiedz się więcej Rezerwuj swoje miejsce!
parallax background

2 Tydzień


Duchowa wyprawa w AndyW kolejnych siedmiu dniach wyprawy wybierzemy się w góry i zwiedzimy miejsca mocy. Tutaj kolejne Ceremonie połączą nas z matką ziemią, z energią gór, z uzdrawiającą mocą ognia i otworzą nasze serca na miłość i cud życia.

Połączenie z energią tych miejsc poprzez rdzenne Ceremonie dopełni procesu uzdrawiania. Czeka nas wiele atrakcji i zwiedzanie niezwykłych miejsc oraz poznawanie rdzennej kultury, rękodzieła i peruwiańskich obyczajów.

Prowadzona medytacja i ceremonia zamknięcia pomoże nam zostać w tej wibracji na bardzo długo i nauczy jak wzbudzać tę energie w sobie w życiu codziennym.Dowiedz się więcej Rezerwuj swoje miejsce!

Informacje dodatkowe:Polskimi opiekunami całej wyprawy są Asia i Alek.

Podczas całego naszego wyjazdu będziemy uzdrawiać i otwierać nasze serca pracą na wielu poziomach.

W programie warsztatów:

Lecznicze dźwięki muzyki wibracyjnej, ruch naturalny i praca z ciałem, medytacje i techniki oddechowe, śpiew wibracyjny, dźwięki instrumentów naturalnych, warsztaty artystyczne, Spotkania w kręgu

O większości w/w warsztatów i ceremonii możesz dowiedzień się na naszych stronach w zakładce Warsztaty i Ceremonie.

Obywatele polscy udający się do Peru w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego. Okres ważności paszportu przy wjeździe nie jest określony (zaleca się przynajmniej 6 miesięcy). Nie wymaga się określonej kwoty pieniędzy na pobyt. Przy wylotach za granicę nie obowiązuje opłata lotniskowa (jest ona wliczona w bilet), natomiast na niektórych lotniskach krajowych przy przelotach liniami wewnętrznymi obowiązuje jeszcze opłata lotniskowa ok. 6 USD.

Szczepienia ochronne w zasadzie nie są wymagane. W Peru dość powszechnie występuje żółtaczka typu A (pokarmowa). Zagrożenie chorobami tropikalnymi na wybrzeżu i w górach jest niewielkie. Podczas podróży w wyżej położone regiony Peru (np. do Cuzco - ok. 3400 m n.p.m. czy jezioro Titicaca - ca 3800 m npm.) u wielu osób występują objawy choroby wysokościowej (soroche): bóle głowy, brzucha, bezsenność czy nawet torsje. Ustają one na ogół po mniej więcej jednej dobie, jednakże osoby cierpiące na choroby układu krążenia powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem podróży w Andy. Sprawdzonym sposobem na złagodzenie efektu soroche jest przestrzeganie odpowiedniej diety (posiłki lekkostrawne, bez mięsa, mleka i alkoholu) w przeddzień i w pierwszych dniach pobytu w rejonie wysokogórskim oraz unikanie w pierwszych dniach pobytu wyczerpujących zajęć.

Cena pakietu

7+7 dni
wynosi
2650 USD

Pakiet zawiera:

Pełny tygodniowy retreat z Ayahuascą zgodnie z opisem w nowym ośrodku w Pucallpie:
- Zakwaterowanie i zdrowe wyżywienie 3 posiłki
- 3 ceremonie z Ayahuascą z curanderos plemienia Shipibo
- Szamańskie uzdrawiające kąpiele w ziołach i kwiatach
- Ceremonia szałasu potów
- Kuracje roślinne i lecznicze masaże
- Konsultacje indywidualne z szamanami

Tygodniowy program pobytu w Andach zgodnie z opisem:
- Zakwaterowanie w hotelach 3* plus ze śniadaniami i lunchami
- Wszystkimi bilety wstępu do stref archeologicznych
- Polskojęzyczny przewodnik
- Ceremonia z kaktusem San Pedro
- Ceremonia Pachamamy prowadzona przez szamana
- Ceremonia Cochamamy z Ceremonią Ognia

Warsztaty i opiekę Asi i Alka podczas całego wyjazdu:
- Lecznicze dźwięki muzyki wibracyjnej, śpiew wibracyjny
- Ruch spontaniczny i praca z ciałem, warsztaty artystyczne
- Medytacje i breathwork i spotkania w kręgu

Wszystkie niezbędne do zrealizowania programu transfery

Ubezpieczenie podróżne

Holistika Travel Logo

Organizatorem jest Gmina Wyznaniowa Warszawa Mokotów Związku Wyznaniowego Wyznawcy Słońca www.WibracjaMiłości.pl.

Miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30% wartości pakietu.

Wibracja Miłości zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia wyjazdu jeśli minimalna liczba Uczestników nie zbierze się.

Poniższa cena przygotowana dla grupy min 14 osób.


* cena przelotu uzależniona jest od dostępności taryfy na dzień rezerwacji biletów