Do ceremonii pozostało:

O Ceremonii Pachamama

Zasiądziemy do wspólnego kręgu w pięknie położonej w naturze i przestrzennej maloce i ceremonialnie doświadczymy uzdrawiającej mocy medycyny naturalnej. Ceremonia tworzy przestrzeń do samouzdrawiania i wglądu w aspekty osobowości zepchnięte do podświadomości, to spotkanie z przekonaniami oraz emocjami stłumionymi lub wypartymi. To połączenie świadomości z nieświadomością, myśli z uczuciami, umysłu z ciałem, dziecka z dorosłym, rozumu z sercem, światła z ciemnością. Popłynie w Tobie uzdrawiająca moc natury połączona z pradawnymi sposobami naszych przodków uzdrawiania się poprzez ruch i wibracje: taniec, głos i grę na instrumentach o naturalnych wibracjach. Wykorzystamy także nowe technologie dźwięku. Tradycje połączymy z muzykoterapią oraz terapią głosem i ruchem ciała. To czas na zgłębienie samopoznania i uwolnienie blokujących schematów nabytych podczas całego życia. To czas spotkania z mądrością w sobie, bo wszystkie odpowiedzi mamy w sobie i najwyższa wiedza pochodzi z wewnątrz. To czas odkrycia wewnętrznego nauczyciela, z którym po Ceremonii będziesz kontynuował swoją podróż integrując i wprowadzając w życie swoje odkrycia, wnioski i lekcje. Respektujemy prawo wolnej woli dlatego nasze Ceremonie to przestrzeń wolności gdzie dbamy o Twoje bezpieczeństwo bez ingerowania w Twoją indywidualną podróż.

Uwolnisz ekspresję ciała, w swoim tempie i na tyle na ile jesteś gotowy i ile energii swobodnie porusza ciało, pobudzisz układ odpornościowy do procesu odzyskania swej naturalnej mocy samouzdrawiania. Łączymy dawne tradycje z odkryciami naszych czasów, mistykę z nauką, stare z nowym. Jako prowadzący zapewniamy opiekę i bezpieczeństwo w trakcie Ceremonii oraz służymy doświadczeniem muzykoterapeutycznym i technikami pracy z ciałem i głosem, a po Ceremonii doświadczeniem coachingowym. Niczego nie robimy za Ciebie natomiast zachęcamy, wspieramy i inspirujemy do pracy z ciałem, głosem i wibracjami instrumentów. Nasze Ceremonie są dopasowane do zachodnich umysłów z elementami uzdrawiania wielu kultur i tradycji.


A pomiędzy Ceremoniami w trakcie pobytu doświadczysz piękna i uzdrawiającej mocy natury. Zalecamy spacery, wypoczynek, medytację, kontemplację i czas tylko dla siebie i ze sobą w przepięknym otoczeniu gór i zieleni natury. Na miejscu służymy pomocą.

Jeśli czujesz, że Twoje życie jest ciężkie, że męczysz się i dusisz, nie realizujesz swoich marzeń, a być może nawet już dosięgnęła Cię depresja i brak chęci do życia, to tylko sygnał, że już czas na podróż w głąb siebie i powrót do życia. Czas na odnalezienie mocy miłości i płynącego z niej pragnienia do życia w pełni.

Podczas Ceremonii używamy:


Do ceremonii pozostało:

Wcześniejsze przygotowanie do Ceremonii

Na kilka dni przed ceremonią jedz mniejsze porcje. Ogranicz do minimum ostre przyprawy, cukier i sól. Zalecane jest spożywanie warzyw, brązowego ryżu, produktów pełnoziarnistych, świeżych soków. Pij dużo wody i dobrze się wysypiaj. W dzień ceremonii zalecany jest lekki posiłek wegetariański ostatni przed godziną 15-tą.

Na kilka dni przed ceremonią unikaj sytuacji generujących negatywne emocje, czy stres. Praktykuj uspokajanie umysłu, medytację, spacery na łonie natury, relaksujące kąpiele, modlitwę i znane Ci techniki relaksacyjne i ulubione aktywności fizyczne.

Zalecana jest głęboka refleksja nad intencją oraz nad tym co chcielibyśmy otrzymać w spotkaniu. Twoje intencje będą pomocne w przeprowadzeniu Cię przez to doświadczenie. Wyjdź do natury, poczuj i posłuchaj, uspokój umysł. ODDYCHAJ I UŚMIECHAJ SIĘ DO ŻYCIA

Zaleca się unikanie:

przetworzonego jedzenia, mięsa, jedzenia smażonego, tłustego, sfermentowanego i ostrych przypraw serów pleśniowych i produktów mlecznych dużej ilości cukru i soli kawy, alkoholu, papierosów i leków na receptę, syropów, środków antyalergicznych, wszelkich antydepresantów i leków psychotropowych. kontaktów seksualnych (minimum tydzień przed ceremonią) suplementów zawierających inhibitory MAO (w przypadku wątpliwości skontaktuj się ze swoim lekarzem w celu możliwości dopuszczenia do ceremonii).

Plan pobytu

Czwartek 26.03.

14:00-18:00Przyjazd i zakwaterowanie
19:00Kolacja
20:00 – 23:00Ceremonia Rapee I

Piątek 27.03.

09:00 - 11:00Ceremonia Kambo (*opcja)
10:00Śniadanie
13:00 - 14:00Wspólny krąg i omówienie Ceremoni Pachamama
15:00Obiad
21:00 – 03:00Ceremonia Pachamama I

Sobota 28.03.

09:00 - 11:00Ceremonia Kambo (*opcja)
10:00Śniadanie
13:00 - 14:00Wspólny krąg i omówienie Ceremoni Pachamama I
15:00Obiad
20:00 – 02:00Ceremonia Pachamama I

Niedziela 29.03.

10:00Śniadanie
11:00 - 13:00Wspólny krąg i omówienie Ceremoni Pachamama II
14:00Pożegnanie i wyjazd

Cena dwóch Ceremonii Pachamama wraz z pobytem i wyżywieniem przy rezerwacji do 21 dni przed pierwszą ceremonią wynosi 1499 zł

W czasie pobytu istnieje możliwość aplikacji szczepionki Kambo lub przejścia całej "ścieżki wojownika" czyli trzech sesji podczas pobytu. Cena jednej sesji to 250zł. Zabieg wykonujemy na czczo (min 6 godzin przed aplikacją wymagany jest ścisły post).

Pamiętaj by zabrać ze sobą: kapcie, śpiwór, ręcznik, przybory do higieny osobistej, jasne i wygodne ubranie na ceremonie plus dobry humor.

Dojazd na Ceremonię:

Autem:

Czechy – tuż za Polską granicą :-)

Należy kierować się na miejscowość Ostrawa i dalej trasa A1 na Vresovice koło Brna.

Pociągiem:

Najłatwiej jest dojechać samochodem, dlatego pomagamy łączyć uczestników w transporcie.

 
Do ceremonii pozostało:

Zgłoszenie UczestnictwaKolejny termin ceremonii:

  1. 26-29.03.2020.
Instrumenty Wibracja Milosci