Cuda Południowej Krety – spotkanie 16.12.2018

W tym roku mieliśmy okazję odwiedzić naszych znajomych na Krecie. I nie byłoby w tym nic dziwnego, bo to niby zwykła podróż, ale zauroczył nas ten kawałek świata. Dlaczego? Jest spokojniej niż w części turystycznej, a przyroda… hmmm.. zachwyca.

 

Mieliśmy okazję pochodzić po górach, poznać miejsca mocy w tej części Krety, raczyć się wegetariańską, pyszną kuchnią gospodyni domu, napawać pięknymi widokami, przestrzenią i wolnością.

Zachwyciło nas już samo położenie domu, po prostu blisko natury, daleko od zgiełku świata. W pięknej, spokojnej okolicy, blisko gór.

Mieszkają tam nasi znajomi, Magda i Marek, którzy zdecydowali się na zmiany w życiu, żeby móc być bliżej przyrody i żyć zgodnie z jej rytmem. Po 25 latach pracy w dużych korporacjach w Warszawie postanowiło spełnić marzenie swojego życia, przenieść się na Kretę i zamieszkać w małej górskiej wiosce na południu wyspy.

Teraz przyjechali do Polski, na kilka tygodni, a my mamy okazję Cię zaprosić na spotkanie z nimi. Będą opowiadali o swoich wyborach, o tej ogromnej zmianie, której dokonali

16 grudnia, podczas spotkania – Cuda Południowej Krety, opowiedzą między innymi o tym:

– co dla nich oznaczało wyjście ze strefy komfortu?
– jak sobie poradzili ze związanym z tym stresem?
– czy czegoś żałują i czego brakuje nam najbardziej?
– jak mieszka się w górskiej wiosce i czym chcą się tam zajmować?

Postarają się również odpowiedzieć na pytanie czy warto jest spełniać swoje marzenia zarówno te małe, codzienne jak i wielkie, życiowe.

Spotkanie odbędzie się w CUD GROCHÓW – Studio Rozwoju i Edukacji

Serdecznie zapraszamy

Asia&Alek