(Mikro)krążenie pod kontrolą? – z BEMEREM to możliwe!

Nieustanny stres, zbyt mała ilość snu, mało urozmaicone pożywienie, niezdrowe nawyki, choroby i oczywiście proces starzenia się spowalniają ruchy pompujące mikronaczyń. Dotyczy to zdecydowanej większości populacji. Wskutek tego krwinki poruszają się zbyt wolno i nie są w stanie wywiązać się w wystarczającym stopniu ze swoich zadań. Niedostateczne zaopatrzenie tkanek i narządów prowadzi w dalszej perspektywie do obniżenia sprawności fizycznej i umysłowej, wystąpienia różnego rodzaju bólu, zaburzeń nastroju oraz wielu chorób.

 

Jak działa nasz układ krwionośny?

Układ krwionośny to system zaopatrzenia w organizmie człowieka, składający się w 3/4 z mikronaczyń (mikrokrążenie). Znajdują się one w obszarze, w którym komórki krwi zaopatrują tkanki i narządy w substancje odżywcze i tlen, a w drodze powrotnej oczyszczają je, zabierając ze sobą zbędne produkty przemiany materii. Tylko dzięki procesom zaopatrzenia i oczyszczania komórki mogą spełniać różnorodne funkcje życiowe i dostarczać organizmowi niezbędną energię. Serce dba o przemieszczanie się krwinek po krwiobiegu, jednak te muszą zaopatrywać i oczyszczać obszar na łącznej przestrzeni ponad 120 000 kilometrów. Ponieważ samo serce nie jest w stanie temu podołać, potrzebuje wsparcia ze strony najmniejszych naczyń krwionośnych, które transportują komórki krwi dzięki własnym ruchom pompującym (czynność naczynioruchowa) i wspomagają w ten sposób serce. Dodatkowo regulują swoimi ruchami przepływ krwi, dzięki czemu obszary, które w danym momencie wymagają większego zaopatrzenia, są lepiej ukrwione niż te, których zapotrzebowanie jest przez jakiś czas niższe.

W czym pomaga BEMER?

Naukowcy firmy BEMER dostarczyli przełomowych odkryć dotyczących mikrokrążenia, które to wspomaga jeden z najważniejszych mechanizmów regulacyjnych organizmu, odpowiadających za profilaktykę, procesy leczenia, zdrowienia i regeneracji.

Urządzenie BEMER stosujemy w celu:

* lepszego zaopatrywania organów i tkanek w tlen oraz substancje odżywcze
* wspomagania leczenia ran i kontuzji
* wspomagania układu immunologicznego
* zwiększania sprawności fizycznej i umysłowej
* skrócenia czasów regeneracji podczas treningów sportowych.

Odporność organizmu wzrasta, sprawność fizykalna i umysłowa zwiększa się, choroby są zwalczane bardziej efektywnie, a lekarstwa docierają tam, gdzie powinny zadziałać.

BEMER poprawia zaburzony przepływ krwi w najmniejszych naczyniach krwionośnych, wspomagając w ten sposób naturalne procesy samoleczenia i samoregeneracji organizmu. BEMER daje również cenne wsparcie zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Dzięki odpowiadającemu zapotrzebowaniu ukrwieniu najmniejszych naczyń krwionośnych możliwe jest skrócenie fazy rozgrzewającej i relaksującej treningu oraz szybsza regeneracja, a to z kolei przekłada się na bardziej efektywne jednostki treningowe. Ponadto drobne urazy mogą być likwidowane już w zarodku, co zapobiega poważniejszym kontuzjom.

 

 

Jak działa urządzenie BEMER?

Przy pomocy sygnałów stymulacyjnych przenoszonych przez pole elektromagnetyczne stymuluje ono ruch pompujący najmniejszych naczyń krwionośnych, normalizując w ten sposób przepływ krwi w obszarze mikrokrążenia. Komórki krwi są znowu lepiej zaopatrzone i mogą spełniać różnorodne zadania, np. zwalczać choroby, łagodzić ból, leczyć rany, dawać energię do pracy fizycznej i umysłowej albo też przywracać dobre samopoczucie.

Ogólnie rzecz biorąc, BEMER Fizykalna Terapia Naczyniowa, wspiera mechanizmy kontrolne organizmu w procesach  regeneracji i rehabilitacji.

W ciągu ostatnich 15 lat w PubMed opublikowano 46 publikacji i 12 badań naukowych na temat terapii BEMER. Dostępne wyniki badań pokazują, że wykazano, iż terapia BEMER zapewnia ochronę zdrowia i działanie profilaktyczne. Skuteczność BEMER w gojeniu się ran, zwiększaniu wydajności, a także w regeneracji została udowodniona w licznych badaniach.

Technologia medyczna BEMER jest wykorzystywana w 44 krajach w placówkach medycznych i domach.

 

Gdzie znajdę urządzenie BEMER?

Jeśli jesteś z Warszawy to możesz wypróbować to u nas podczas godzinnego koncertu Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej lub podczas umówionej sesji indywidualnej w naszej sali w Centrum Warszawy.

Zakup jest inwestycją, ale inwestycją, która zwraca się w dobrym zdrowiu Twoim i Twoich najbliższych, a także Twoich klientów. Wystarczy, że będziesz korzystać z BEMERA 10 minut dziennie aby odczuwać efekty jego działania. Warto również rozważyć zakup rodzinny/grupowy jednego urządzenia.

Jeśli zdecydujesz się zakupić urządzenie to wejdź na stronę www.joanna-orlowska.bemergroup.com/pl

Masz pytania, wątpliwości – skontaktuj się z nami!