Leadership Festival 2018 – życie w czasach VUCA

Bardzo ucieszyliśmy się, kiedy dostaliśmy zaproszenie do zagrania podczas tegorocznego Leadership Festival, który odbył się w Serocku. Nasz koncert był przyjęty bardzo entuzjastycznie. My byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Kochamy wibracje i lubimy się tym dzielić.

Ale jako, że chodziło o bycie liderem w dzisiejszych czasach, co to tak naprawdę oznacza, kto nim jest, jaki powinien być lider przyszłości, stąd nasza relacja skupia się na temacie głównym.

 

Kiedy stajesz się Liderem?

Liderem stajemy się z własnego wyboru jak i z nominacji naszej wspólnoty, ludzi którzy za nami podążają. Moment, w którym okazuje się, że jesteś liderem nie zawsze jest jasny, nie zawsze bywa przyjemny, nie zawsze masz ochotę to przyjąć. A co jeśli właśnie ten wybór jest tym czego pragnie Twoja dusza? Co jeśli nic innego nie wydarzy się dopóki nie zbierzesz swoich sił by stała się magia przywództwa, które płynie z Ciebie? Czy chcesz zostać liderem przyszłości? Chce tego Twoja dusza? Jak się czujesz myśląc o sobie jako o Liderze?

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Cel spotkania LF

Leadership Festival  odbył się w tym roku po raz drugi. Tym razem spotkanie miało na celu pogłębianie rozumienia i czucia transformacji, która dzieje się dla nas i dla świata w czasach VUCA  (volatility, uncertainty, complexity, ambiguity) w czasie zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności. Chyba nie macie wątpliwości, że w takich czasach przyszło nam żyć.

Spotkanie przebiegło w nastroju ciekawości, pomieszania, niepewności, otwarciu na nowe spojrzenia i doświadczenia. Spotkanie to miało na celu wmacnianie siebie i naszego poczucia przynależności do wspólnoty – by to nasze wzmocnienie przekazywać dalej w świat!

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku

Jakie znaczenie mają wibracje?

Jednym z doświadczeń tego LF było spotkanie z siłą wibracji – z siłą podstawowej energii kierującej życiem. Niezależnie od czasów w jakich żyjemy, wibracje są podstawowym składnikiem trzymania balansu życia.

Wszystko w świecie i poza nim jest wibracją harmonijnych, kosmicznych dźwięków, współgrających ze sobą od początku istnienia życia w każdej z przejawionych jego form.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą

Każdy z nas jest zminiaturyzowanym odzwierciedleniem Wszechświata (makrokosmosu), wpisanego w istotę ludzką (mikrokosmos). Zrozumienie mowy ciała jest równoznaczne ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim, co istnieje we wszechświecie.  Jednak nikt tego nie może zrobić za ani dla nikogo. Ty sam/sama potrzebujesz nastroić swoje ciało do wibracji Wszechświata, bo prawa natury, znajdujące swe odbicie we wszechświecie, dotyczą każdego z nas.

W trakcie LF sesja muzyki wibracyjnej i ruchu była ważnym momentem – po intensywnej pracy intelektualnej i emocjonalnej – jest to czas dla ciała i danie mu przestrzeni na opadnięcie, oddanie ciężaru. Ważne było pozwolenie by bez udziału myśli przywrócony został, pierwotny przepływ wibracji, które wnoszą życiową energię w ciało.

Wibracja Miłości miała przyjemność grać z zespołem Anny Sierpowskiej na scenie. Nasze granie było wypuszczone do świata w intencji nastrojenia i zharmonizowania pola pracy liderów Nowych Czasów. Dzięki temu nasze ciało, umysł, serce nastrajają się ruchem i dźwiękiem co daje przestrzeń do dalszego działania.

Tego nastrojenia możesz doznawać często, wtedy kiedy chcesz, masz na to czas i przestrzeń. Jak wiesz, Wibracja Miłości, gra Koncerty Muzyki Wibracyjnej prawie codziennie w Warszawie i jeśli tylko chcesz to znajdziesz tę przestrzeń uwalniania i relaksu dla Ciebie w takiej formie terapii dźwiękiem.

Serdecznie zapraszamy na nasze Koncerty, Ceremonie i Wyprawy.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą

Na to wydarzenie przyjechały osoby z różnych stron świata. Mieliśmy możliwość współpracy wielokulturowej, wielonarodowościowej, co jest niezwykle cenne dzisiaj. Mieliśmy okazję spotkać przedstawicieli m. innymi USA, Kolumbii, Niemiec, Izraela, Słowenii.

Nasze wibrowanie wspiera magię przemiany jaka dzieje się w świecie. I to ma ogromne znaczenie!

A teraz jeszcze kilka smaczków z LF. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoiObraz może zawierać: drzewo, niebo, roślina i na zewnątrz

 

 

*Na podstawie relacji otrzymanej od Anny Sierpowskiej