Festiwal Wibracje 2019

Lato, słońce, piękny czas na to, żeby przebywać jak najwięcej blisko natury. Tegoroczne lato dało nam wiele możliwości, by smakować tę porę roku wraz z naturą. Jedną z nich było uczestnictwo w Festiwalu Wibracje. Co to takiego? 

 

Festiwal Wibracje rokrocznie przyciąga coraz więcej zwolenników harmonijnego rozwoju, poszukiwaczy wiedzy i pasjonatów życia. Spotykamy się, by wzajemnie się inspirować i rozwijać swoje potencjały.

Festiwal Wibracje to już kilkutysięczna społeczność charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Wszyscy rokrocznie wspólnie celebrują radosny czas pośród zieleni drzew, nad słoneczną plażą Zalewu Zegrzyńskiego.

Kto uczestniczył w nim raz ten wie, że jest wesoło, kolorowo, nietuzinkowo z polotem i uśmiechem, trochę duchowo, a trochę naukowo. Wszystko ma swoje miejsce, jest zawsze trochę poważnie, a trochę z przymrużeniem oka.

Festiwal to przestrzeń tworzona dla świadomych tego jak ważne we współczesnym świecie jest zachowanie swoistej higieny umysłu, świadomości i ciała.

Na Wibracjach puszczamy silny strumień energetyczny, którym oczyszczamy się ze schematów naszej rzeczywistości dając tym samym możliwość świeżego spojrzenia na istotne sprawy dotyczące nas samych, społeczności i świata, w którym żyjemy. Wspólnie z przyjaciółmi tworzyliśmy Wibracje Miłości grając, śpiewając i tańcząc.

I jeszcze kilka wspomnień oraz zaproszenie na edycję 2020!