Bądź magią, którą chiałbyś by stał się świat!

Chcemy się z Tobą podzielić nowiną, która bardzo nas zbudowała. Zostaliśmy, jako Wibracja Miłości, zaproszeni na Leadership Festival, który odbędzie się w Serocku w dniach 26-29 września. Jest to wyjątkowe wydarzenia, na którym współcześni liderzy transformacyjnych zmian będą się uczyli jak żyć tą zmianą i czego ona od nas oczekuje. 

Jakie jest przesłanie Festiwalu?

Festiwal Przywództwa, gromadzi liderów, którzy mają wprowadzać pozytywne zmiany w dzisiejszym świecie pełnym zagrożeń, konfliktów i przemocy. Jednak nie chodzi tylko o to, żeby być liderem! To jest jednocześnie wielka odpowiedzialność, bo właśnie na liderach spoczywa wprowadzanie transformujących zmian w naszym świecie! Jeśli jednak sam/a nie czujesz się szczęśliwa tu gdzie jesteś i z tym co robisz i ze swoim życiem to będzie Ci trudno wprowadzać pozytywne zmiany w świecie!

Dlatego zachęcamy do wybierania miłości  jako siły napędowej, podstawowej  intencji wszystkich naszych działań. I wiesz co jeszcze? Dobrze by bylo, gdybyśmy się  więcej śmiali, relaksowali się, tańczyli, potrząsali naszymi ciałami, skakali, a nawet wygłupiali się! Właśnie wtedy rodzą się innowacje, głębokie połączenia i wspaniałe historie!  Dbamy o to, aby zapewnić dużo miejsca na miłość i radość. Chcemy, aby Twoja pozytywna natura wreszcie się ujawniła!

To przesłanie wpisuje się świetnie w naszą misję. I jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mogli podzielić się naszą muzyką z uczestnikami. A potem oczywiście z Tobą!

 

Czym naprawdę jest zmiana?

W trakcie tych trzech dni będzie czas na przyjrzenie się z bliska temu czym naprawdę jest ZMIANA. Nie trzeba tłumaczyć tego, że zmiana jest podstawą ludzkiej egzystencji. Jednak podczas warsztatów, w których będziemy uczestniczyli, poznamy jeszcze dogłębniej zmianę osobistą, ale też poznamy jej znaczenie dla całych grup społecznych, firm, organizacji, państw.

 

Czy istnieje obfitość na świecie?

Obfitość to przekonanie, że na świecie jest wystarczająco dużo: czasu, mądrości, ludzi, idei, prawdziwych potrzeb i pieniędzy. Celem jest zmiana gry w którą gramy czyli „im mniej dam, tym więcej będę miał” na taką, w której każdy będzie mógł dzielić się, czerpać korzyści i rozwijać się.

 

Zmiana nadejdzie niezależnie od tego czy jej chcesz…

Świat zmienia się bardzo szybko. Ważne, by być otwartym na te zmiany i szerzyć miłość na świecie.

Chętnie się z Tobą podzielimy spostrzeżeniami po warsztacie, albo w formie pisemnej, albo w formie video.

Pozdrawiamy serdecznie

Asia&Alek